NEDEN AİDA HOTEL ?

Kumsala 200 m. uzaklıkta, palmiye,muz ve begonvil ağaçlarıyla bezenmiş otelimiz ; toplam 27 oda , ortak yüzme havuzu, havuz kenarında bar ve sahilde Restaurant dan oluşmakta..

Misafirlerimize ; 3 kişiye kadar kalınabilecek geniş ve konforlu 13 adet ' Standart Oda ' ve çocuklu aileler için ideal ayrı çocuk odalı 7 adet ' Aile Odası ' , 4 adet ' Bahçe Bungalow ' , 3 adet ' Suite Bungalow ' seçenekleri sunuyoruz.

Kahvaltı otel bahçesinde bizzat otel sahipleri denetiminde. Tercih eden misafirler için, kahvaltı sonrası bahçede hamak ve şezlonglarda dinlenme imkanı, havuzda serinleme, havuz kenarında masaj salanunda uzman masörümüzden masaj alıp dinlenme imkanı...

Sahilde deniz kenarında otelimize ait 'Azur Restaurant ' da sıcak-soğuk deniz ürünleri ve Türk yemekleri mevcut. Restaurant önünde otel misafirleri için şezlong,şemsiye ve gölgede kitap okuyabileceğiniz hamaklar...

İşini ciddiye alan ekibimizle,kendinizi misafir hissedeceğiniz ,sıcak arkadaşça ilişkiler kurabileceğiniz bir aile ortamı ve keyifli bir tatil sunuyoruz.

Alman Geo dergisi, Restaurant ve otelimize yer vermiş, görmek ve konaklama dan zevk alacağınız bir yer olarak önermiştir.